Biz Kimiz?

Genel merkezi İstanbul’da bulunan STARTUP Mühendislik ve Teknik Hizmetler, mühendislik alt yapısı, güçlü teknik know-how’ı, çözümcü ve uzman bakış açısı ile sürdürülebilir hizmet anlayışını benimsemiştir.

 

STARTUP Mühendislik ve Teknik Hizmetler;alışveriş merkezleri, ofisler, genel müdürlük ve idari binalar, iş merkezleri, rezidans ve konutlar, eğitim ve sağlık kurumları, zincir perakende mağazalar ve yüksek teknolojili, nitelikli sanayi tesisleri gibi birçok kurumsal ve özel yapının Elektrik, Mekanik, İnşai ve Mimari tüm teknik ihtiyaçlarına 7/24 hizmet sağlamaktadır.

STARTUP Mühendislik ve Teknik Hizmetler hizmet sağladığı tüm müşterilerine özel inovatif methodlar geliştirir. Müşterilerinin yıllık bütçelerini esas alarak hizmet sağlayacağı işin türüne göre maliyet analizi yapar ve tasarruf yöntemleri ile müşterilerine katma değer sağlar.

STARTUP farklı disiplinlere sahip multi hizmet kültürü ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılayan, çözüm odaklı yeni nesil hizmet firmasıdır